İADE DEĞİŞİM KOŞULLARI

İade Değişim Koşulları Nedir?

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış olması, üründe herhangi bir deforme olmaması ve ürünün aksesuarları veya ürün detayları varsa (zarar görmemiş halde) iade edilmesi gerekmektedir. İade edildikten sonra tekrar satışa çıkamayacak seviyede deforme olmuş, etiketi kopmuş, faturası eksik, yıkanmış ürünlerde ücret iadesi sağlanmamaktadır.   

NOT: Ürün değişim işlemlerinde iade prosedürleri uygulanır. İade işleminden sonra yeniden sipariş oluşturulabilir. Ücretsiz kargo kampanyası ile oluşturulan siparişlerde iade olursa, iade edilecek ürün bedelinden hem gidiş hem dönüş bedeli olan kargo fiyatı düşülür. 

 NASIL İADE – DEĞİŞİM YAPABİLİRİM?

  • Kullanmadığınız, etiketi ve faturası mevcut ürünü 14 gün içerisinde iade talebi oluşturarak, (YURTİÇİ KARGO KODU)  anlaşma kodu ile iade olarak gönderebilirsiniz.
  • Kargo firmasında iade yaparken anlaşma kodu üzerinden, kargo ücreti ödemeden teslim ediniz. Kargo ücreti, ürün bedelinden düşülerek kalan kısım size iade edilir.
  • Ürün bize ulaşıp iadesi onaylandıktan sonra ücret iadeniz, yaptığınız ödeme şekline göre yapılmaktadır. 
  • İadeniz onaylandıktan sonra iade tutarı Eft/Havale nakit ödemelerde adınıza ait iban numaranıza 3 iş günü içerisinde iade edilir. Kapıda ödemelerde ise bu süre 10 iş günüdür.
  • Kredi kartı ödemelerinizde iadeniz onaylandıktan sonra ücret iadesi işleminiz yapılacak olup hesabınıza yansıması bankanızla bağlantılı olarak zaman alabilir. Bu süre maksimum 10 iş günü olacak olup, ücret iadeniz yapıldıktan sonra gereken bilgiyi lütfen bankanızdan talep ediniz.

(İade işlemlerinde banka komisyonları, kargo ücreti vb. işlemlerin iadesi yapılmamaktadır.)

Detaylı Bilgi –  +90 530 152 9703

 

ŞİRKET BİLGİLERİ 

ADI / UNVANI: ELVAN SAĞIR - (ELVANLA MODA)

ADRES: 19 MAYIS MAH. AĞABALİ CAD. NO 37 İÇ KAPI NO 4 İLKADIM / SAMSUN

E-POSTA: [email protected]

TEL: +90 530 152 9703

Kullanılmış,etiketi ve faturası olmayan ürünlerde iade – değişim kabul edilmemektedir. Gerekli şartları sağlayan gönderilerinizi aşağıdaki anlaşma kodu ile bize gönderebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR